Karikatury se staly oblíbenými dárky. Uvedením námětu a zálib karikovaného se karikatura stává citovou záležitostí mezi dárcem a obdarovaným, neboť má vypovídající schopnost o jejich vzájemném vztahu. Objednávka i komunikace probíhá mailem a originál karikatury přijde na dobírku do deseti dnů od obdržení fotografií elektronickou poštou. Karikatury na zakázku, podle mailem poslaných fotografií, se hodí k různým příležitostem jako dárky a portréty zrovna tak. Takový dárek překvapí, pobaví i potěší.
foto
DÁRKY PRO RODIČE I DĚTI –nakreslím, jak je znáte…
I dětské karikatury jako dárky mají úspěch, ať už jde o dárek pro babičku, nebo přímo pro dítě, protože dětský smích i radost z obrázku jsou opravdové.
DÁREK NOVOMANŽELŮM – karikatura vyřeší otázku: „ Jaký svatební dárek?“
Karikatury budoucích manželů při různých činnostech obvykle jako dárek rozesmějí při svatební hostině nejen novomanžele. Stačí jen poslat fotky mailem. Občas s úspěchem kreslím přímo na svatbě karikatury zúčastněných. Svatba je oslava, radost, veselí a veselé dárky - karikatury se k ní hodí.
SVATEBNÍ OZNÁMENÍ
Také svatební oznámení využívají často karikatur. Karikatury dvou líbajících se motorek říkají jasně, co je hlavní zálibou budoucích manželů. Námětů je nekonečné množství.
Kreslení karikatur na firemních akcích je oblíbenou atrakcí, ale někdy je společná karikatura spolupracovníků překvapením a netradičním dárkem.
Firmy si často objednávají karikatury skupinové, jako dárek a upomínku pro někoho, kdo odchází na jiné místo. U této karikatury bylo přáním zdůraznění hlavní osoby, tedy toho, kdo má karikaturu dostat, jeho větší velikostí uprostřed skupiny karikatur jeho kolegů.
DÁREK K VÝROČÍ –dárky, co léty svou hodnotu neztrácí a každý si pamatuje, od koho dárek dostal.
Neotřelými dárky jsou portréty v životní velikosti podle svatební fotografie. Dárek rodičům připomene romantiku začátků. Takové dárky souvisí se vzájemnými vztahy a mají vždy úspěch.
DÁREK PRO BABIČKU I DĚDU – existují i dárky dojemné.
Portrét usměvavé vnučky barevnými křídami nemůže jako dárek rozladit žádnou babičku, ani dědu. Křída je stálý materiál.
DÁREK K NAROZENINÁM – citové dárky posilují pouta vztahů.
Portrét grafitem má své kouzlo a zůstane věčnou připomínkou šťastného dětství, protože jeho tvář věk nepoznamená. Zůstane dokonce i dalším generacím.Takový dárek má svou nepopiratelnou hodnotu.
KARIKATURY A PORTRÉTY JSOU DÁRKY, KTERÉ NIKDY NEZKLAMOU, JSOU TO DÁRKY, KTERÉ ČASTO PŘEDČÍ I DÁRKY HONOSNÉ, ZKRÁTKA DÁRKY NEOBVYKLÉ, ZÁBAVNÉ A MAJÍ SVOU HODNOTU.

Ceník karikatur a dárků...

foto

foto

foto

foto


Ladislav Blahák
604 233 905
blahak@seznam.cz